STA'M

who we are

Christine De Weerdt - director
T + 32 (0)9 267 14 57 - christine.deweerdt@stad.gent

Gilles Bracke - reception
T + 32 (0)9 267 14 10 - gilles.bracke@stad.gent

Katrien Debal - pr & communication
T + 32 (0)9 267 14 52 - katrien.debal@stad.gent

Kate De Clerck - venue hire
T + 32 (0)9 267 14 61 - kate.declerck@stad.gent

Lars De Jaegher - projects
T + 32 (0)9 267 14 63 - lars.dejaegher@stad.gent

Marieke De Poortere - education & guides
T T + 32 (0)9 267 14 64 - marieke.depoortere@stad.gent

Wout De Vuyst - research & collection
T + 32 (0)9 267 14 70 - wout.devuyst@stad.gent

Rika Deltour - presentation & art handling
T + 32 (0)9 267 14 56 - rika.deltour@stad.gent

Brecht Dewilde - research
T + 32 (0)9 267 14 53 - brecht.dewilde@stad.gent

Elise Gildemyn - administration (mobiele ploeg Stad Gent)
T + 32 (0)9 267 14 44 – elise.gildemyn@stad.gent

Anja Hellebaut - projects
T + 32 (0)9 267 14 68 - anja.hellebaut@stad.gent

Bram Janssens – collection
T + 32 (0)9 267 14 65 - bram.janssens@stad.gent

Ali Kolcu - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 00 - ali.kolcu@stad.gent

John Lewis - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 00 - john.lewis@stad.gent

Sarah Maréchal - communication
T + 32 (0)9 267 14 58 - sarah.marechal@stad.gent

Bart Medaer - front office
T + 32 (0)9 267 14 46 - bart.medaer@stad.gent

Lorenzo Mortier - administration
T + 32 (0)9 267 14 45 - lorenzo.mortier@stad.gent

Annelies Nevejans - archive & library
T + 32 (0)9 267 14 84 - annelies.nevejans@stad.gent

Eef Rombaut - events & shop
T + 32 (0)9 267 14 59 - eef.rombaut@stad.gent

David Schelfthout - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 42 - david.schelfthout@stad.gent

Jurgen Sestigh - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 00 - jurgen.sestigh@stad.gent

Nazmiye Sönmez - administration
T + 32 (0)9 267 14 44 - nazmiye.sonmez@stad.gent

Kris Uyttersprot - infrastructure & production
T + 32 (0)9 267 14 41 - kris.uyttersprot@stad.gent

Michael Van de Moortele - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 00 - michael.vandemoortele@stad.gent

Yves Van De Weghe – technical aspects
T + 32 (0)9 267 14 29 - yves.vandeweghe@stad.gent

Hilde Vandegehuchte - reception
T + 32 (0)9 267 14 10 - hilde.vandegehuchte@stad.gent

Véronique Van Goethem - ICT & financing
T + 32 (0)9 267 14 62 - veronique.vangoethem@gent.be

Rune Van Overwaele - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 00 - rune.vanoverwaele@stad.gent

Inge Vandermassen - heritage security
T + 32 (0)9 267 14 00 - inge.vandermassen@stad.gent

Marieke Vangheluwe - heritage coordination
T + 32 (0)9 267 14 67 - marieke.vangheluwe@stad.gent

Bieke Verhelst - project assistance
T + 32 (0)9 267 14 69 - bieke.verhelst@stad.gent

Frederik Verstraete - press & media
T + 32 (0)9 267 14 50 - frederik.verstraete@stad.gent


volunteers

  • Moursy Al Haj Qasim
  • Marie Beelaerts
  • Eveline Buyck
  • Machteld Lekens
  • Freddy Neyt
  • Katrien Norro
  • Herman Rosseau
  • Anniek Smith
  • Gwen Vande Pitte
  • Anne-Marie Van der Meersch
  • Kristin Vanderborght
  • Machteld Van Schaudevijl
  • Fabienne Vergaert
  • Bernadette Verniers


AGB erfgoed

Autonomous Municipal Heritage Institute, Botermarkt 1, 9000 Gent

Executive Board:
Sami Souguir (voorzitter), Maaike Blancke, Tine De Moor, Kim Decatelle, Jan Dumolyn, Philip Marquebreuck, Marianne Stevens, Matthias Storme, Caroline Van Peteghem, Liliane Vandenheede, Lawrence Vanhove, Wis Versyp


set, concept (content) and research STAM circuit

Tijdsbeeld & Pièce Montée


design

Dooreman & Dams
expo 'Underground': Bureau BoschBerg