bezoek het STAM

wie is wie

achter de schermen

Christine De Weerdt - directie
T + 32 (0)9 267 14 57 - christine.deweerdt@gent.be


Lorenzo Mortier
- administratie
T + 32 (0)9 267 14 45 - lorenzo.mortier@gent.be

Nazmiye Sönmez - administratie
T + 32 (0)9 267 14 44 - nazmiye.sonmez@gent.be

Véronique Van Goethem - ICT & financiën
T + 32 (0)9 267 14 62 - veronique.vangoethem@gent.be


Lars De Jaegher - projecten
T + 32 (0)9 267 14 63 - lars.dejaegher@gent.be

Wout De Vuyst - onderzoek & documentatie
T + 32 (0)9 267 14 70 - wout.devuyst@gent.be

Maria De Waele - onderzoek
T + 32 (0)9 267 14 53 - maria.dewaele@gent.be

Elke Dhaenens - project 'stad en universiteit'
T + 32 (0)9 267 14 60 - elke.dhaenens@ugent.be

Bram Janssens – collectie
T + 32 (0)9 267 14 65 - bram.janssens@gent.be

Annelies Nevejans - kennisbeheer
T + 32 (0)9 267 14 84 - annelies.nevejans@gent.be

Marieke Vangheluwe - erfgoedcoördinatie
T + 32 (0)9 267 14 67 - marieke.vangheluwe@gent.be


Rika Deltour - presentatie & art handling
T + 32 (0)9 267 14 56 - rika.deltour@gent.be

Kris Uyttersprot - productie & infrastructuur
T + 32 (0)9 267 14 41 - kris.uyttersprot@gent.be

Yves Van De Weghe – techniek
T + 32 (0)9 267 14 42 - yves.vandeweghe@gent.be



Greet De Lathauwer
- educatie & gidsen
T + 32 (0)9 267 14 64 - greet.delathauwer@gent.be

Pascal Déotte - zaalhuur
T + 32 (0)9 267 14 59 - pascal.deotte@gent.be

Anja Hellebaut - evenementen
T + 32 (0)9 267 14 68 - anja.hellebaut@gent.be

Sarah Maréchal - communicatie
T + 32 (0)9 267 14 58 - sarah.marechal@gent.be

Bart Medaer - coördinatie front office
T + 32 (0)9 267 14 46 - bart.medaer@gent.be

Frederik Verstraete - pers & media
T + 32 (0)9 267 14 50 - frederik.verstraete@gent.be

voor de schermen

Kate De Clerck - onthaal
T + 32 (0)9 267 14 10 - kate.declerck@gent.be

Jens De Wulf - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - jens.dewulf@gent.be

Ali Kolcu - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - ali.kolcu@gent.be

John Lewis - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - john.lewis@gent.be

David Schelfthout - hoofderfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - david.schelfthout@gent.be

Jurgen Sestigh - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - jurgen.sestigh@gent.be

Michael Van de Moortele - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - michael.vandemoortele@gent.be

Hilde Vandegehuchte - onthaal
T + 32 (0)9 267 14 10 - hilde.vandegehuchte@gent.be

Inge Vandermassen - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - inge.vandermassen@gent.be


vrijwilligers

  • Moursy Al Haj Qasim
  • Marie Beelaerts
  • Machteld Lekens
  • Inge Misschaert
  • Katrien Norro
  • Herman Rosseau
  • Anniek Smith
  • Huguette Taymans
  • Gwen Vande Pitte
  • Anne-Marie Van der Meersch
  • Kristin Vanderborght
  • Bernadette Verniers


AGB erfgoed

Autonoom Gemeentebedrijf Erfgoed, Botermarkt 1, 9000 Gent

Raad van Bestuur:
Annelies Storms (voorzitter), Zeneb Bensafia, Mieke Bouve, Camille Daman, Ellen De Jans, Jacques De Paepe, Karlijn Deene, Luc Pareyn, Matthias Storme, Bram Vandekerckhove, Caroline Van Peteghem, Wis Versyp

Commissie van Advies:
Adrien Brysse, Marieke De Munck, Chantal De Smet (voorzitter), Danielle De Voogt, Lieven Decaluwe, Kurt Lootens, Gustavo Mulhall, Jorijn Neirinck, Lieva Van Langenhove, Tom van Wynsberge, Nico Verplancke


scenografie, inhoudelijk concept en research STAMcircuit

Tijdsbeeld & Pièce Montée


vormgeving

Dooreman & Dams