STA'M

wie is wie

achter de schermen

Christine De Weerdt - directie
T + 32 (0)9 267 14 57 - christine.deweerdt@stad.gent


Lorenzo Mortier
- administratie
T + 32 (0)9 267 14 45 - lorenzo.mortier@stad.gent

Nazmiye Sönmez - administratie
T + 32 (0)9 267 14 44 - nazmiye.sonmez@stad.gent

Véronique Van Goethem - ICT & financiën
T + 32 (0)9 267 14 62 - veronique.vangoethem@gent.be


Lars De Jaegher - projecten
T + 32 (0)9 267 14 63 - lars.dejaegher@stad.gent

Wout De Vuyst - onderzoek & documentatie
T + 32 (0)9 267 14 70 - wout.devuyst@stad.gent

Elke Dhaenens - project 'stad en universiteit'
T + 32 (0)9 267 14 60 - elke.dhaenens@ugent.be

Bram Janssens – collectie
T + 32 (0)9 267 14 65 - bram.janssens@stad.gent

Annelies Nevejans - kennisbeheer
T + 32 (0)9 267 14 84 - annelies.nevejans@stad.gent

Marieke Vangheluwe - erfgoedcoördinatie
T + 32 (0)9 267 14 67 - marieke.vangheluwe@stad.gent


Rika Deltour - presentatie & art handling
T + 32 (0)9 267 14 56 - rika.deltour@stad.gent

Kris Uyttersprot - productie & infrastructuur
T + 32 (0)9 267 14 41 - kris.uyttersprot@stad.gent

Yves Van De Weghe – techniek
T + 32 (0)9 267 14 42 - yves.vandeweghe@stad.gent



Greet De Lathauwer
- educatie & gidsen
T + 32 (0)9 267 14 64 - greet.delathauwer@stad.gent

Anja Hellebaut - evenementen
T + 32 (0)9 267 14 68 - anja.hellebaut@stad.gent

Sarah Maréchal - communicatie
T + 32 (0)9 267 14 58 - sarah.marechal@stad.gent

Bart Medaer - coördinatie front office
T + 32 (0)9 267 14 46 - bart.medaer@stad.gent

Eef Rombaut - zalen & shop
T + 32 (0)9 267 14 59 - eef.rombaut@stad.gent

Frederik Verstraete - pers & media
T + 32 (0)9 267 14 50 - frederik.verstraete@stad.gent

voor de schermen

David Bruynooghe - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - david.bruynooghe@stad.gent

Kate De Clerck - onthaal
T + 32 (0)9 267 14 10 - kate.declerck@stad.gent

Jens De Wulf - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - jens.dewulf@stad.gent

Ali Kolcu - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - ali.kolcu@stad.gent

John Lewis - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - john.lewis@stad.gent

David Schelfthout - hoofderfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - david.schelfthout@stad.gent

Jurgen Sestigh - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - jurgen.sestigh@stad.gent

Michael Van de Moortele - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - michael.vandemoortele@stad.gent

Hilde Vandegehuchte - onthaal
T + 32 (0)9 267 14 10 - hilde.vandegehuchte@stad.gent

Inge Vandermassen - erfgoedbewaking
T + 32 (0)9 267 14 00 - inge.vandermassen@stad.gent


vrijwilligers

  • Moursy Al Haj Qasim
  • Marie Beelaerts
  • Machteld Lekens
  • Inge Misschaert
  • Freddy Neyt
  • Katrien Norro
  • Herman Rosseau
  • Anniek Smith
  • Huguette Taymans
  • Gwen Vande Pitte
  • Anne-Marie Van der Meersch
  • Kristin Vanderborght
  • Fabienne Vergaert
  • Bernadette Verniers


AGB erfgoed

Autonoom Gemeentebedrijf Erfgoed, Botermarkt 1, 9000 Gent

Raad van Bestuur:
Annelies Storms (voorzitter), Zeneb Bensafia, Mieke Bouve, Camille Daman, Ellen De Jans, Jacques De Paepe, Karlijn Deene, Luc Pareyn, Matthias Storme, Bram Vandekerckhove, Caroline Van Peteghem, Wis Versyp

Commissie van Advies:
Adrien Brysse, Marieke De Munck, Chantal De Smet (voorzitter), Danielle De Voogt, Lieven Decaluwe, Kurt Lootens, Gustavo Mulhall, Jorijn Neirinck, Lieva Van Langenhove, Tom van Wynsberge, Nico Verplancke


scenografie, inhoudelijk concept en research STAMcircuit

Tijdsbeeld & Pièce Montée


vormgeving

Dooreman & Dams